Sportowy marzec

Jesteś tu: » Strona startowa » Sport w szkole » Sportowy marzec

Sportowy marzec

Sport w marcu w naszej szkole!Mrugnięcie

mar

Sportowy marzec...

Luty i marzec to miesiące związane w naszej szkole z piłką siatkową.
W czasie ferii odbywały się zajęcia rozwijające umiejętności siatkarskie, czyli „Zimowe spotkanie z siatką”.

W pierwszym tygodniu lutego rozpoczął się szkolny turniej czwórek siatkarskich, w którym wystartowało 6 drużyn z klas 5-6. Finał odbył się w marcu. Końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce Sioch Filip,Kania Adrian, Nużyński Damian, Kużma Mateusz

II miejsce Rokicki Jakub, Kałuski Piotr, Zalewski Igor, Struś Przemek, Romanowski Oskar

III miejsce Tuszyńska Joanna, Perzanowska Weronika, Zuchowicz Ewelina, Wielądek Bartek, Gąsiorek Kinga, Pytkowski Kuba

IV miejsce Krajewska Julia, Kafka Maja, Buga Julia, Michalski Kacper, Przybysz Jakub.

W marcu odbył się Powiatowy Turniej Czwórek Siatkarskich. Drużyna dziewcząt w składzie: Miąskiewicz Emilka, Gadomska Brygida, Dąbrowska Dominika, Tuszyńska Joanna, Gąsiorek Kinga, Krajewska Julia, Kafka Maja, Perzanowska Weronika, Buga Julia, Zuchowicz Ewelina po przejściu eliminacji i grze w półfinale zajęła VIII miejsce
w powiecie.

Drużyna chłopców po wygraniu eliminacji grupowych i pięknej grze
w półfinale zajęli V miejsce w powiecie. Skład drużyny: Zalewski Igor, Romanowski Oskar, Kałuski Piotr, Rokicki Jakub, Pytkowski Aleksander, Michalski Kacper, Kępka Mikołaj, Kania Adrian, Struś Przemek, Miąskiewicz Daniel.