Szkoła Podstawowa im. Konstantego Laszczki w Dobrem

Humor

• Nauczyciel pyta się Jasia: -Jakie kwiaty najbardziej lubisz? - Róże. - Proszę, napisz to na tablicy. - Chyba jednak wolę maki - mówi Jasio.

Dodał/a: Żarcik15dnia:2019-10-14

• Pani do Jasia: - Jasiu znasz Mickiewicza, Sienkiewicza i Makuszyńskiego? - A czy pani zna Łysego, Grubego lub Zenka? - Nie... - To co mnie pani straszy swoją bandą?!

Dodał/a: Oliwiadnia:2019-09-26

• Dlaczego woda nie zdała egzaminu? -Bo oblała.

Dodał/a: J3ST3M C00Ldnia:2019-09-25

• Siedzą dwaj uczniowie: - Wiesz, czasem ogarnia mnie wielka ochota, żeby się pouczyć. - I co wtedy robisz? - Czekam, aż mi przejdzie

Dodał/a: Żarcik15dnia:2019-09-13

• Jasio z płaczem przybiega do domu : - Co się stało? - zapytała mama. Na to Jasiu : - Spóźniłem się na koniec roku i zostawili mi najgorsze świadectwo.

Dodał/a: Żarcik15dnia:2019-09-13

• Ojciec pyta syna: - Co robiliście dziś na matematyce? - Szukaliśmy wspólnego mianownika. - Coś podobnego! Kiedy ja byłem w szkole, też szukaliśmy wspólnego mianownika! Że też nikt go do tej pory nie znalazł...

Dodaj żart

W celu uniemożliwienia rozsyłania spam'u prosimy rozwiązać proste zadanie matematyczne, np.: 2 + 3 daje 5.